Baza adresowa

  1. 1.ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

    

L.p.  

KONTAKT

NAZWA/ADRES SIEDZIBY
 
1 STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ PĘPOWA, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pępowo, ul. Sikorskiego 13, 83-330 Żukowo  
2 STOWARZYSZENIE REGIONALNY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "BAZUNY" IM. A. TOMACZKOWSKIEGO Z ŻUKOWA           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. A. KRAJOWEJ 2E, 83-330 ŻUKOWO  
3 STOWARZYSZENIE EDUKACJA PLUS INTEGRACJA                             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. LOTNICZA 15, 80-297 BANINO  
4 FUNDACJA SKANSENU PSZCZELARSKIEGO                                                               UL. DWORCOWA 4, 83-330 ŻUKOWA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  ODDZIAŁ GDAŃSKI POLSKIEGO ZWIĄZKU CHÓRÓW I ORKIESTR,  
5 UL. GRUNWALDZKA 238, 80-266 GDAŃSK-WRZESZCZ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  STOWARZYSZENIE GALERIA SULMIN                                                                   SULMIN 33, 83-331 PRZYJAŹŃ  
6 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
  STOWARZYSZENIE ROZWOJU REGIONALNEGO "RADUNIA"    
7 UL. BRZOZOWA 35, 83-330 GLINCZ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  STOWARZYSZENIE ZESPOŁU TANECZNEGO "PEREŁKI"  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8 LEŹNO 43, 80-298 GDAŃSK  
  ZRZESZENIE KASZUBSKO-POMORSKIE ODDZIAŁ W ŻUKOWIE  
9 UL. ARMII KRAJOWEJ 17/12, 83-330 ŻUKOWO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE ODDZIAŁ W BANINIE  
10 UL. MAKOWA 5, 80-297 BANINO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE ODDZIAŁ W CHWASZCZYNIE  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11 UL. REWERENDA 41 F, 80-209 CHWASZCZYNO  
  STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ SZKOŁY W MISZEWIE Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12  
  STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ HEWELIUSZ                                                                        UL. ARMII KRAJOWEJ 2E; 83-330 ŻUKOWO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  STOWARZYSZENIE "SZKOLNA PRZYJAŹŃ" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14    
15 STOWARZYSZENIE NA RZECZ POMOCY NIEPEŁNOSPRAWNYM WYCHOWANKOM SPECJALNEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. GDYŃSKA 7A, 83-330 ŻUKOWO  
16 POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH OKRĘG POMORSKI Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. JESIONOWA 10, 80-261 GDAŃSK  
17

REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU                  

UL. DMOWSKIEGO 10BC   80-264 GDAŃSK

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">gdańTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
18 KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL.SŁOWACKIEGO 79, 80-257 GDAŃSK  
  PARAFIA p.w. WNMP W ŻUKOWIE                                                                                  UL. 3 MAJA 4, 83-330 ŻUKOWO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
19  
20 FUNDACJA TOMASZA DORNIAKA - STOP DLA RAKA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
21 GMINNY KLUB SPORTOWY ŻUKOWO   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. MŚCIWOJA 6, 83-330 ŻUKOWO  
22

KLUB SPORTOWY AMIGO PRZYJAŹŃ                                            

UL. JEZIORNA 12, 83-331PRZYJAŹŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
23 KLUB SPORTOWY "CHWASZCZYNO"                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. ŻEROMSKIEGO 7, 80-209 CHWASZCZYNO  
24 KLUB SPORTOWY "SPORTING" LEŹNO,                             LEŹNO,80-298 GDAŃSK-KOKOSZKI  
 
25 KLUB SPORTOWY SULMIN Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SULMIN 40, 83-331 PRZYJAŹŃ  
26 STOWARZYSZENIE KULTURALNO - SPORTOWE VIGO TUCHOM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
TUCHOM, UL. DŁUGA 2,          
80-209 CHWASZCZYNO    
27 FUNDACJA - MORENA   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. POLNA 67, 83-330 ŻUKOWO  
28 KLUB SPORTOWY GOKKEN   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. KOCHANOWSKIEGO 1A, 80-209 CHWASZCZYNO  
29

POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER (PSzWF)                          

UL. PRUSA 27; 80-209 CHWASZCZYNO

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
30 POMORSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. WĄSKA 42, 80-209 CHWASZCZYNO  
31 STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZSZiO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W ŻUKOWIE              
UL. GDYŃSKA 5, 83-330 ŻUKOWO  
32 AKADEMICKI KLUB JEŹDZIECKI TRÓJMIASTO                                         UL. SZEROKA 23/ NIESTĘPOWO; 83-331 PRZYJAŹŃ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
33 POMORSKA FEDERACJA SPORTU Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
AL. ZWYCIĘSTWA 51, 80-213 GDAŃSK  
34 UKS   "TRAMPEK" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. SZKOLNA 2, 83-331 PRZYJAŹŃ  
35 UKS „AKADEMIA PIŁKARSKA BANINO” Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UL. ŚWIERKOWA 7; 80-297 BANINO  
  KASZUBSKI STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
36 UL. GDYŃSKA 1; 83-330 ŻUKOWO  
  1. 2.KGW w Gminie Żukowo
L.p. Nazwa i adres organizacji  
PREZES
 
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W CHWASZCYNIE  Barbara Myszk- Hermann
1 UL. ŻEROMSKIEGO 7, bądź UL. POLNA 4 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
80-209 CHWASZCZYNO  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH               W ŻUKOWIE Maria Szlachecka
2 UL. GDYŃSKA 39A; 83-330 ŻUKOWO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W PĘPOWIE Bogumiła Bistroń-Malek
UL. SŁONECZNA 55; 83-330 ŻUKOWO  


KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W MISZEWIE

Bogumiła Wandtke
4 80-297 MISZEWO 28  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W TUCHOMIU Barbara Klawikowska
UL. SPACEROWA 34; 80-209 TUCHOM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W MAŁKOWIE Lucyna Pakura
UL. PAŁACOWA 103; 83-330 ŻUKOWO  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH              W ŁAPINIE Elżbieta Sakowiec
7 83-331 ŁAPINO 30A  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W NIESTĘPOWIE Urszula Sobiecka
 8 UL. RADUŃSKA 90; 83-331 NIESTĘPOWO  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W WIDLINIE Dorota Tuskowska
9 83-331 WIDLINO 26  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W GLINCZU Elzbieta Rybandt
 10 UL. BRZOZOWA 11; 83-330 GLINCZ  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W BORKOWIE Irena Naczk
11  UL. KARLIKOWSKA 32D; 83-330 BORKOWO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W RUTKACH Genowef
a Silikowska
12 83-330 RUTKI 2  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W OTOMINO Aneta Klinkosz
13 83-330 OTOMINO 7A  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W PRZYJAŹNI Ewa Stankowska
14  UL. SŁONECZNA 3; 83-331 PRZYJAŹ  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W SULMINIE Gertruda Grzelak
15 83-330 SULMIN 23  
  KÓŁKO ROLNICZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH             W SKRZESZEWIE Elżbieta Klinkosz
15 83-330 SKRZESZEWO 69  

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine